• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

TP-Link


Advies? Bel: 030 669 1224
6 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
TP-Link KC120 Kasa Cam image

TP-Link KC120 Kasa Cam

Full HD WiFi Indoor IP Camera

  • Kijkhoek vast: 130°
  • Resolutie: 2MP, 1920x1080p
  • WiFi en bidirectionele audio

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 89,00 incl. btw
€ 73,55 excl. btw
89.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1005P image

TP-Link TL-SG1005P

5-Poorts Gigabit PoE Switch

  • 5x Gigabit LAN
  • 4x PoE poort (802.3af)
  • PoE-budget: 56 Watt

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 50,82 incl. btw
€ 42,00 excl. btw
50.82 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link MC220L image

TP-Link MC220L

Gigabit Ethernet Media Converter

  • 1000Base-SX/LX/LH naar 1000Base-T
  • Voor single mode en multimode (LC)
  • Past in mediaconverterrack

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 32,00 incl. btw
€ 26,45 excl. btw
32.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-LINK TL-SM311LM image

TP-LINK TL-SM311LM

SFP Multimode module

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 26,00 incl. btw
€ 21,49 excl. btw
26.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1008P image

TP-Link TL-SG1008P

8-Poorts Gigabit PoE Switch

  • ​8x Gigabit LAN
  • ​4x PoE poorten
  • ​PoE budget: 53 Watt

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 54,45 incl. btw
€ 45,00 excl. btw
54.45 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link PoE-150S Gigabit PoE injector image

TP-Link PoE-150S Gigabit PoE injector

802.3af compatible (max. 15,4W)

  • 10/100/1000 Gigabit 802.3af PoE-injector
  • Vermogen: 15,4W (802.3af)
  • Universele gigabit 802.3af injector

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

€ 24,08 incl. btw
€ 19,90 excl. btw
24.08 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
6 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie