• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

TP-Link

TP-Link is één van de populairste merken op gebied van netwerkproducten voor het MKB. De producten hebben een zeer goede prijs/kwaliteit verhouding en zijn eenvoudig te installeren en beheren. TP-Link is ook een uitstekend alternatief voor bijvoorbeeld Ubiquiti vanwege de betere bouwkwaliteit en langere levensduur.

Advies? Bel: 030 669 1224
16 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
TP-Link TL-SL1218P image

TP-Link TL-SL1218P

16-poorts PoE+ 100Mbps Switch + 1x SFP

  • Overbrugt 250m, ideaal voor IP cameras
  • 16x 100 Mbps met PoE+ (802.3at)
  • 2x Gigabit Ethernet, 1x SFP

Bel voor levertijd

140,41 excl. btw
169,90 incl. btw
169.90 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SL1218MP image

TP-Link TL-SL1218MP

16-poorts PoE+ 100Mbps Switch + 2x SFP

  • Overbrugt 250m, ideaal voor IP cameras
  • 16x 100 Mbps met PoE+ (802.3at)
  • 2x Gigabit Ethernet, 2x SFP

Vandaag besteld, dinsdag in huis

119,00 excl. btw
143,99 incl. btw
143.99 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1008MP image

TP-Link TL-SG1008MP

8-poorts Gigabit PoE+ Switch

  • 8x Gigabit LAN met PoE+
  • PoE budget: 126 Watt
  • Overspanningsbeveiliging

Vandaag besteld, dinsdag in huis

85,00 excl. btw
102,85 incl. btw
102.85 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1005P image

TP-Link TL-SG1005P

5-Poorts Gigabit PoE Switch

  • 5x Gigabit LAN
  • 4x PoE poort (802.3af)
  • PoE-budget: 56 Watt

Vandaag besteld, dinsdag in huis

37,00 excl. btw
44,77 incl. btw
44.77 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1016PE image

TP-Link TL-SG1016PE

16-Poorts PoE+ Gigabit Switch

  • 16x Gigabit LAN met 8x PoE+
  • PoE budget: 110 Watt
  • VLAN en QoS ondersteuning

Vandaag besteld, dinsdag in huis

131,41 excl. btw
159,00 incl. btw
159.00 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link MC220L image

TP-Link MC220L

Gigabit Ethernet Media Converter

  • 1000Base-SX/LX/LH naar 1000Base-T
  • Voor single mode en multimode (LC)
  • Past in mediaconverterrack

Vandaag besteld, dinsdag in huis

21,00 excl. btw
25,41 incl. btw
25.41 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Aanbieding
TP-Link TL-SG108PE image

TP-Link TL-SG108PE

8-Poorts Gigabit Smart Switch met 4x PoE

  • ​8x Gigabit LAN, waarvan 4 PoE
  • PoE budget: 55 Watt
  • Bandbreedte: 16Gbps

Vandaag besteld, dinsdag in huis

58,00 excl. btw
51,90 excl. btw
62,80 incl. btw
62.80 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG2210P image

TP-Link TL-SG2210P

JetStream 8-poorts Gigabit Smart Switch met 8x PoE+ (58W)

  • ​8x Gigabit LAN met PoE+, 2x SFP
  • ​PoE budget: 58 Watt
  • Fanless ontwerp

Vandaag besteld, dinsdag in huis

89,00 excl. btw
107,69 incl. btw
107.69 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-LINK TL-SM311LM image

TP-LINK TL-SM311LM

SFP Multimode module

  • Multimode
  • LC-connector
  • Golflengte: 850nm

Vandaag besteld, dinsdag in huis

29,00 excl. btw
35,09 incl. btw
35.09 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1008P image

TP-Link TL-SG1008P

8-Poorts Gigabit PoE Switch

  • ​8x Gigabit LAN
  • ​4x PoE poorten
  • ​PoE budget: 53 Watt

Vandaag besteld, dinsdag in huis

44,00 excl. btw
53,24 incl. btw
53.24 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link T1500-28PCT image

TP-Link T1500-28PCT

24-Poorts 100 Mbps Smart PoE+ Switch

  • 24x Fast Ethernet LAN met PoE+
  • 4x Gigabit LAN, 2x combo SFP
  • PoE budget: 180 Watt

Dit product is niet meer leverbaar

192.39 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
16 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Service

Contact

Bestelproces

Algemene informatie